Roman'tic SEO & Copywriting

Profesionalios SEO paslaugos ir tekstų rašymas

Įvairių tekstų rašymas 

Svajojate parašyti knygą, turite idėją kaip papasakoti savo sukurtą siužetą, profesinę patirtį ar biografiją? Ilgametės patirties vedini norite parengti metodinį leidinį? Vis mąstote apie naują projektą, bet nežinote nuo ko pradėti? Skelbimų tekstai skamba nepatraukliai? Neturite laiko kurti prekių aprašymų ar internetinės svetainės tekstų - esate visiškai pasinėrę į tiesioginę veiklą? Nerimauti tikrai neverta: viskas, ko Jums reikia, tai Copywriter'is, kuris Jūsų idėjas paverstų klientams patraukliais tekstais!

"Tekstas" man visada buvo ir yra pats skaniausias žodis lietuvių kalboje. Kadangi laikytis dietų man nesiseka, tekstais mėgaujuosi nuolat ir be saiko. Kas yra "skanus" tekstas? Įtraukiantis skaityti toliau, skatinantis vaizduotę ir visus penkis pojūčius... Tikriausiai sutiksite, jog moksliniai terminai ir tarptautiniai žodžiai aprašymuose ne visiems lengvai suprantami, tačiau kartais yra privalomi. Todėl nebūtina jų visiškai atsisakyti, tačiau būtina paaiškinti pirkėjui ir skaitytojui ką jie reiškia. Net ir pats moksliškiausias tekstas turi būti lengvai suprantamas bet kuriam skaitytojui - tai yra tikrasis Jūsų raktas į sėkmę ir populiarumą. Būtent šį tikslą - supaprastinti tekstą nesumažinant jo vertės ir padidinant patrauklumą skaitytojui - išsikėlėme sau rengiant Metodinę-praktinę priemonę "Streso valdymas", kurią galite atsisiųsti visiškai nemokamai. 

man reiškia Copywriting'as? Tai tobula informacijos ir grakštumo sintezė, leidžianti mėgautis skaitymu naršant internete. Rašymas yra tarsi šokis - technika ir aistra sukuria nuostabų rezultatą, kurį stebint, kūnu bėga šiurpuliukai. Nesvarbu ar tai internetinės svetainės tekstas, ar reklaminis skelbimas, ar straipsnis žurnale, ar prekės aprašymas - visa tai turi įtraukti Jūsų klientą ir skaitytoją tarsi aistringas šokis. Jei manęs paklaustų ar rašymas ir aistra yra sinonimai, atsakyčiau - Taip! Nes rašymas be aistros tėra sausas techninis darbas, o neišreikšta aistra - nevaldomas gaivalas. Gyvas, pulsuojantis, įtraukiantis tekstas gali gimti tik šių dviejų elementų sąjungoje. Sakau: Jei negali šokti - negali rašyti. Nes rašymas - tai pirštų šokis klaviatūros klavišais, mintyse skambant jautriai ispaniškai melodijai... O jei norite dar daugiau jausmų ir gyvybės prekių aprašymuose, kuriuos kartu su prekėmis duodate klientams - juos galiu atspausdinti autentiška rašymo mašinėle SILVER 2800 CR. Raidės, gimusios metalui susiliečiant su popieriumi, kambaryje tvyrant rašalo kvapui, be abejonės įpūs gyvybę bet kokiam pavidalui, apie kurį pasakos...

Susisiekite dėl tekstų rašymo bei knygų sudarymo!


Copywriter paslaugos

Esu sertifikuota įvairių tekstų rašytoja, taigi rekomenduoju šias Copywriter paslaugas:

* tekstų spausdinimas autentiška spausdinimo mašinėle SILVER 2800 CR,

* formalių ir neformalių mokymų programos

* projektų rašymas

* web tekstų kūrimas, tekstų rašymas

* seo tekstai, seo tekstų rašymas,

* seo straipsnių rašymas,

* prekių, produktų, paslaugų aprašymai,

* skelbimo tekstų rašymas

* blog'o rašymas ir administravimas

* naujienlaiškiai

* pranešimas spaudai

* straipsniai spaudai

* pagalba rengiant metodines, mokslinio ir grožinio turinio knygas

* konsultacijos apie tai, kaip rašyti knygą

* knygos sudarymas

* e-knygos (e-book) sudarymas, 

* sveikinimo tekstas renginiams, 

* komerciniai tekstai

* laiškas-staigmena sau ar draugui,

* įvairūs kiti tekstai,

* klaidų taisymas, teksto taisymas, teksto tikrinimas, rašybos taisymas, gramatikos taisymas.
Kreipkitės dėl dominančių paslaugų arba užduokite klausimą!


Autentiška spausdinimo mašinėlė 

Sukate galvą kaip pridedamus prekių aprašymus paversti išskirtiniais? Ieškote unikalios dovanos artimajam ar draugui? Kompiuteriu rašytas sveikinimo ar laiško tekstas atrodo negyvas ir nuobodus? Sprendimas - prieš Jūsų akis! 

Jūsų tekstą galiu perrašyti spausdinimo mašinėle SILVER 2800 CR. Autentiškas rašymo mašinėlės šriftas, ne visada tobulai - priešingai nei tai daro kompiuterinė programa - sulygiuotos paraštės ir kai kur nevienodo ryškumo raidės sukelia unikalumo pojūtį. Tarsi šis tekstas yra asmeniškas ir skirtas konkrečiam skaitytojui ar pirkėjui. Tai tarsi asmeninė žinutė, sakanti: "Tu esi ypatingas". Autentiški aprašymai - tarsi pasakojimai, įtraukiantys, užburiantys unikalumu ir perduodantys ypatingą žinią.

Rašymo mašinėle galima perrašyti praktiškai bet kokį tekstą - nuo prekių aprašymų iki laiškų ar knygelių, kurias taip pat galiu įrišti į kietus viršelius. Rašymui naudojamas bet koks popierius, ne storesnis nei 120 g/kb. m. 

Siekiant sustiprinti autentiškumą, tekstas gali būti užrašomas su privalomaja klaida. Kas yra privalomoji klaida? Tai yra, pavyzdžiui, ne vietoje padėtas (papildomas) taškelis ar kitas skyrybos ženklas, viena ant kitos užrašytos raidės ir panašūs teksto "defektai", suteikiantys jam unikalumo bruožų bei įrodantys, kad tekstas yra vienetinis, užrašytas specialia proga ir surinktas ne kompiuterine programa, o ranka.


Metodinių leidinių ir knygų sudarymas

Profesinėje veikloje atradote ar sukūrėte veiksmingų metodų? Vykdote unikalią, inovatyvią veiklą? Radote savo profesijoje nišą? Pats laikas visa tai paversti metodiniu leidiniu! O galbūt tai grožinė knyga? Romanas? Detektyvas? Citatų rinkinys? Galvoje vis sukasi scenarijus, tačiau nerandate laiko jo užrašyti? Sėkmingai vystote verslo idėjas ir norite duoti naudingų patarimų startuoliams? O gal tiesiog papasakoti žmonėms savo sėkmės istoriją ir įkvėpti kitus imtis veiklos? Norite įteikti savo verslo partneriams originalią dovaną? Susisiekite su manimi dabar ir rasime sprendimą. 

Manote, kad visa tai bus niekam neįdomu? Bijote, kad niekas neskaitys? Knyga niekam nepatiks? Galiu Jus nuraminti, kad absoliutas neegzistuoja. Ar žinote kiek potencialių rašytojų taip nieko ir neišleido, nes... bijojo? Ką žmonės pasakys apie mano knygą? Ką darysiu jei niekas nepirks? O jei leidykla pasakys "Ne"? Žinau nemažai rašytojų, kurie savo knygas sėkmingai leidžia be leidyklų pagalbos, nes jiems pasakė "Ne", tačiau jų knygos perkamos ir mėgstamos. Taip, knygą galima išleisti ir parduoti be leidyklos pagalbos. Tačiau pirmiausia ji turi būti užrašyta. Tuomet... pradėkime jau šiandien! 

Tarp kitko, J. K. Rowling "Hario Poterio" rankraštį iš pradžių atmetė net penkiolika leidyklų. Šios nuostabios istorijos galėjo ir nebūti jei autorė būtų pasidavusi ir nuleidusi rankas. Tikiu, kad žmonių stalčiuose dūla daugybė nuostabių knygų rankraščių, o kiek dar jų net neužrašytų... baiminantis nesėkmės ar dėl laiko trūkumo. Todėl esu pasiruošusi padėti Jums sudaryti knygą ar metodinį leidinį.

Kaip viskas vyksta? Jeigu Jūs jau turite rankraštį ar bent dalį jo, užtenka jį suredaguoti ir paversti patraukliu tekstu. Tam, kad knyga būtų patraukli skaitytojui, aš Jums patarsiu stiliaus ir sandaros klausimais - kartu sukursime patrauklią istoriją. Jeigu Jūsų knyga ar metodinis leidinys dar neužrašytas - neturite tam laiko ar nežinote nuo ko pradėti - pradėsime nuo idėjos aptarimo ir knygos struktūros. Abiem atvejais aš būsiu su Jumis visą laiką tol, kol į rankas paimsite savo knygą! Galiu tarpininkauti perduodant knygą leidyklai. O jei leidyklos paslaugomis naudotis neketinate, užteks sutvarkytą rankraštį perduoti į spaustuvę. Jeigu norite leisti Metodinį leidinį, padėsiu nuspręsti ar tai daryti popieriniame variante ar PDF formatu, kuris yra itin patrauklus šiuolaikiniam skaitytojui dėl to, kad knygos nereikia niekur nešiotis, ja galima naudotis kompiuteryje ir pasiekti bet kurioje vietoje - namuose, darbe ar kelionėje. Knygos sudarymas yra individualus darbas, todėl susisiekite su manimi ir aptarsime visas sąlygas.

Siekiant apsaugoti Jūsų intelektinę nuosavybę, visais atvejais yra pasirašomos Darbų atlikimo ir Konfidencialumo sutartys. Jokia su Jumis ar Jūsų leidiniu susijusi informacija nebus perduodama tretiesiems asmenims, išskyrus įstatymų numatytus atvejus.

Susisiekite dėl knygų bei metodinių leidinių sudarymo ir aptarsime Jus dominančius klausimus.